بخش دستور تهیه غذا ها

قیمه نذری

یکی از خوشمزه‌ترین غذاهایی که همه ما در طول زندگی خورده‌ایم و مزه آن زیر دندانمان مانده، قیمه نذری است. اینکه چرا قیمه نذری اینقدر خوشمزه است دلایل بسیاری دارد.
کباب چنجه چوبی

کمتر کسی پیدا می شود که کباب چنجه دوست نداشته باشد . درست است که همه کباب های چنجه چند تکه گوشت داخل سیخ هستند ولی شما می توانید انواع و اقسام کباب های چنجه را با طعم های متفاوت بپزید. این کباب چنجه را هم از دست ندهید.
فلافل سیب زمینی

لافل یکی از ساندویچ های پر طرفدار در بین مردم است ی توان فلافل را به عنوان غذای حاضری در خانه درست کرد و در یخچال گذاشت و در هنگام لزوم آن را داغ کرده و در لای یک عدد نان لواش پیچیده و به همراه ترشی یا خیار شور و گوجه فرنگی و کاهو به همراه برد.
کُمپير:سيب‌زميني شکم‌پر

کُمپير يا همان سيب‌زميني شکم‌پر يکي از معروف‌ترين فست‌فودهاي ترکيه‌اي است. سيب‌زميني‌ها را تنوري مي‌کنند و فضاي داخل آن با انواع و اقسام مخلفات خوشمزه از سبزيجات مختلف مثل نخود، ذرت و کلم قرمز گرفته تا سوسيس و کالباس و پنير پر مي‌کنند.
متیلف فرنگی آلمانی

مواد لازم : گوشت چرخ شده ۷۵۰ گرم کرفس يک و نيم پيمانه پياز داغ طلايي ۳ قاشق غذاخوري سبزي خرد شده يک و نيم پيمانه تخم مرغ ۱ عدد شير يک و نيم پيمانه آرد سوخاري يک و نيم پيمانه روغن مايع ۳ قاشق غذاخوري رب گوجه فرنگي ۲ قاشق غذاخوري زعفران آب شده ۱ قاشق مرباخوري هويج ۲ قاشق غذاخوري فلفل دلمه اي رنگي ۲ قاشق غذاخوري نمک و فلفل به ميزان لازم دارچين به ميزان لازم